Sekret kryje się w umiejętności dialogu

 • Programy szkoleniowe

  Oferujemy wybór programów szkoleniowych, które zapewnią doskonałe efekty zarówno na poziomie osobistym, jak i organizacyjnym. Oferowane programy są przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup oraz są dostępne (ale nie wszystkie) w języku niemieckim, angielskim, polskim i duńskim. Proszę sprawdzić dostępność w danym języku.

 • Materiały i narzędzia kursowe

  BTT proponuje serię aktywności zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup. Mogą być to szkolenia zamknięte dla grup wewnątrz przedsiębiorstwa/ danego wydziału lub szkolenia otwarte dla wielu różnych firm/ wydziałów. Wszystkie aktywności mają na celu rozwój zarówno osób, jak i organizacji. Opracowaliśmy linię specjalnych narzędzi, dostępnych dla innych.

 • Gry rozwojowe dla osób
  i organizacji

  BTT posiada linię gier planszowych ukierunkowanych na szkolenie i rozwój. Gry można rozgrywać z udziałem moderatora lub bez. Proponujemy gry w zakresie takich obszarów jak przywództwo, motywacja, strategia i sprzedaż.

 • Transfer wiedzy

  BTT jest autorem wielu artykułów dotyczących przywództwa oraz rozwoju działalności, sprzedaży, a także szkolenia i motywacji, rozwoju i tworzenia wartości w organizacjach. Napisaliśmy także artykuły o rozwoju osobistym oraz rozwijaniu swojego osobistego potencjału.

Narzędzia Szkoleniowe dla Biznesu

 

Na stronie głównej Narzędzi Szkoleniowych dla Biznesu znajdują się rozmaite gry, programy, narzędzia, metody, itp. wspierające rozwój i wzrost zarówno organizacji i przedsiębiorstw, jak i na poziomie osobistym.

 

Każde przedsiębiorstwo dysponuje ogromnym potencjałem, ale wiele z nich nie potrafi z niego odpowiednio korzystać. Ten potencjał można uwolnić i wykorzystać dzięki naszym programom szkoleniowym, grom i narzędziom, które stworzą wielką wartość i zapewnią widoczne wyniki dla twojej firmy.

Referencje i Dokonania

 

SPoniżej znajduje się lista referencji oraz naszych dokonań.

Dzięki naszym programom osiągnęliśmy doskonałe wyniki, a nasze szkolenia sprawdzają się znakomicie nie tylko na poziomie jednostek, ale całych organizacji i to zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Organizowaliśmy szkolenia dla osób indywidualnych oraz dużych grup. Proszę zapoznać się z listą naszych dokonań – mówi sama za siebie.

Czytaj dalej

Wiadomości

 

Business Training Tools

Adres:
Strandmøllevej 2, 6000 Kolding, Dania

Telefon: +45 75 50 56 33

Prawa autorskie © 2015 Business Training Tools

Wszelkie prawa zastrzeżone

 

 

 

Powiązane strony (linki):